In het Techniekdag Magazine dat speciaal voor deze dag gemaakt wordt, staat onder andere het artikel ‘Elke minuut dat de fabriek niet draait is er één te veel’; een interview met Cornel ten Have, leerling-monteur bij ForFarmers. Cornel deelt hierin zijn ervaringen over het werken in de techniek en bij ForFarmers.
“Techniek is een van de mooiste dingen die er is. Je werkt met allemaal mensen die passie hebben voor hetzelfde als jij. ForFarmers is een hele fijne werkgever en de technische sector biedt ontzettend veel kansen”, vertelt Cornel.
Dat de technische sector kansen biedt, viel de leerlingen ook op. Sommigen zagen zichzelf al op een heftruck rijden of een kraan besturen. Ook het gereedschap in de werkplaats kon op veel interesse rekenen.
Met deze dag hopen we een bijdrage te hebben geleverd aan een beter imago van technische opleidingen en banen. Hopelijk is bij een aantal leerlingen het vonkje overgesprongen!